O nás

Jsme Samuel’s

Původně malinkatá rozvozová burgrárna z Novobranské, tou stále jsme. Jen ve větším provedení, s rozšířenou nabídkou a venkovním posezením ve dvorku. Co tedy děláme? Děláme tu fast food s láskou.

SMASHujeme!

Díky metodě smash, kdy maso na grilu stláčíme, ručíme za jeho šťavnatost a zároveň dokonalou propečenost. Aneb adios suchým karbanátkům v Brně! Nakrmíme i nemasové jedlíky. S našim vymazleným pizza těstem nešlápnete vedle. A tak si vesele SMASHujeme a motáme pizzy tady kousek pod Petrovem na ulici Hybešové.

Kdo jsem já? Ten Sam, co stojí za svým brandem i vlastním jménem 

Čau, ahoj, jsem Sam – kuchař z Charbulky, který se nikdy nechtěl motat ve vysokým gastru. Kdo tímto institutem prošel, asi ví. A jak tak koukám po brněnských gastro podnicích, tak jsou to spíše zapálení kuchtíci než lidi z oboru. A tak není divu, že jsem sklouznul k něčemu tak prostýmu a vlastně tak jednoduše dobrýmu jako je street fast food. A tak jsem tady, abych vám plnil bříška dobrotami. 

A kde tady? No na Hybešové 20/258. Těším se až vás uvidím u stolků ve dvorku (vnitrobloku). A pokud si necháváte téct omáčku po bradě raději v domácím prostředí, my vám to rádi přivezeme! Objednávej pohodlně přímo u nás.

Dostali jste chuť na naše dobroty?

Objednat jídlo

logo